+38 032 247 3337

+38 050 590 0002

ритуальні послуги львів
Ритуальні послуги. Магазин Ритуальної Атрибутики
ритуальні послуги у Львові

Ритуальні послуги у львові

Як отримати грошову допомогу на похорон (поховання) ?

ритуальні послуги у Львові
ритуальні послуги у Львові

Допомога у разі смерті застрахованої особи, а також членів її сім’ї які перебували на її утриманні

 

 

Кому видається: у разі смерті застрахованої особи, допомога надається члену її сім’ї або іншій фізичній чи юридичній особі яка займалася процесом поховання. У разі смерті членів сім’ї застрахованої людини, а також членів сім’ї які знаходяться на її утриманні (до них відносяться чоловік(дружина), батько(матір), дідусь(бабуся) прямої лінії спорідненості, а також дітей, братів, сестер та онуків, які не досягли 18 років або старших цього віку, якщо вони стали інвалідами до 18 років (братів, сестер та онуків — за умови, що вони не мають працездатних батьків), а студентів та учнів середніх професійно-технічних та вищих навчальних закладів з денною формою навчання до 23 років.)

 

Де видається: за основним місцем праці застрахованої особи і складається з страхових внесків сплачених застрахованою особою.

 

На підставі яких документів: Свідоцтво про смерть у разі смерті застрахованої особи і призначається членам сім’ї померлого або особі яка займалася похованням. У разі смерті члена сім’ї застрахованої особи для отримання допомоги застрахованій людині треба пред’явити Свідоцтво про смерть, а також довідки з місця проживання про перебування померлого члена сім’ї на утриманні застрахованої особи(довідка видається ЖЕКОМ або управлінням житлово-комунального господарства, виконавчим органом райради, міськради за місцем проживання померлого).

 

Який розмір допомоги: надається в розмірі, що встановлюється правлінням Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, але не менше розміру прожиткового мінімуму. Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 16.11.2011 № 55 «Про встановлення розміру допомоги на поховання» по страхових випадках, які настали з 1 січня 2012 року, допомога на поховання надається за рахунок коштів Фонду у розмірі 2200 гривень. По теперішній час розмір допомоги залишається незмінним.

 

 

Важливо: терміни давності для звернення за допомогою не встановлені, тому звернутися за призначенням допомоги на поховання можна в будь-який час.

Розмір допомоги визначається згідно з датою смерті, а не датою звернення за нею.

Де і як купити: