+38 032 247 3337

+38 050 590 0002

ритуальні послуги львів
Ритуальні послуги. Магазин Ритуальної Атрибутики
ритуальні послуги у Львові

Ритуальні послуги у львові

Поліклініки і лікарні Львова

ритуальні послуги у Львові
ритуальні послуги у Львові
лікарня

Згідно з діючими положеннями

лікарське свідоцтво про смерть видається всіма лікарняними установами, диспансерами, амбулаторно-поліклінічними закладами, лікарнями швидкої медичної допомоги, пологовими будинками, санаторіями, патологоанатомічними бюро і бюро судово-медичної експертизи.

Якщо лікарське свідоцтво про смерть втратили, загубили або пошкодили, потрібно отримати в лікарні або поліклініці нове свідоцтво.

 

В поліклініці, лікарні, або іншому закладі, де було видане попереднє лікарське свідоцтво про смерть пишеться письмова заява.

На підставі цієї заяви отримується нове лікарське свідоцтво форми № 106/о.

 

Нове свідоцтво відмічено поміткою “Дублікат”.

На основі дублікату лікарського свідоцтва про смерть відділом РАЦС видається Свідоцтво про смерть.

 

Заява про видачу дублікату свідоцтва залишається в поліклініці, лікарні або закладі в якому видавалось попереднє свідоцтво разом з другим екземпляром лікарського свідоцтва про смерть форми № 106/о.

Де отримати лікарське свідоцтво про смерть?

Як відновити втрачене лікарське свідоцтво про смерть?

Лікарське свідоцтво про смерть форми № 106/о видається лікарнями, поліклініками,  диспансерами, пологовими будинками, санаторіями, патологоанатомічними бюро і бюро судово-медичної експертизи.

 

На основі лікарського свідоцтва про смерть, що видане в лікарні, поліклініці або в одному з вище перерахованих закладів, реєструється смерть людини в Державних органах реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) і видається Свідоцтво про смерть.