+38 032 247 3337

+38 050 590 0002

ритуальні послуги львів
Ритуальні послуги. Магазин Ритуальної Атрибутики
ритуальні послуги у Львові

Ритуальні послуги у львові

Львівські цвинтарі 

ритуальні послуги у Львові
ритуальні послуги у Львові
цвинтар

У Львові налічується 13 цвинтарів.

 

Серед них Голосківський, Сихівський, Ряснянський, Янівський цвинтар, цвинтар на вулиці Варшавській, цвинтар на Старому Сихові, цвинтар на вулиці Тракт Глинянський, Левандівський, Замарстинівський, Знесіння, Білогорща і музей-заповідник "Личаківський цвинтар".

 

З цих кладовищ на сьогоднішній день можна хоронити лише на Голосківському, а  на Янівському, Сихівському і Личаківському лише підхоронювати.

Впродовж останніх 10 років залишається невирішеною проблемою для Львова влаштування нового цвинтаря для поховань, адже з усіх наявних цвинтарів, що знаходяться на території міста, загальною площею 185,8 га лише на Голосківському, Янівському, Сихівському та Личаківському здійснюється поховання.

 

На цвинтарях, що розташовані у районі житлових масивів: Білогорща, Тракт Глинянський, Рясне, здійснюються періодичні підпоховання, оскільки за своїми санітарними та фізичними нормами ці цвинтарі вже довго вважаються закритими для поховань.

 

Інші старі кладовища, що колись розташовувались у місцях старих поселень, а зараз у районі вулиць Повітряної, Мідної, Варшавської, Майданної – Зеленої, є остаточно закриті та локалізовані навколишньою забудовою. Поховання на цих цвинтарях заборонені.


Неврегульованість питання з розміщення нового цвинтаря визначається складними санітарно-гігієнічними, геологічними, містобудівними вимогами, хоча у даний час розглядається питання використання частини військових земель площею 40-100га під розміщення майбутнього цвинтаря.

Старі і нові цвинтарі Львова

Де і як купити:

gallery/arrow

Замовити і купити похоронні вінки

Голосківське кладовище

gallery/arrow

Личаківський цвинтар

gallery/arrow

Сихівське кладовище

gallery/arrow

Янівське кладовище

gallery/arrow